10.02. Kolumbia… zaryzykujesz?

Kolumbia to kraj przyjaznych i otwartych ludzi. Pełna bogatej historii, kultury. Do dnia dzisiejszego przetrwały tu tradycje Indian z czasów przed kolonialnych, hiszpańskich kolonizatorów i afrykańskich niewolników sprowadzonych tu przez Europejczyków. Wpływy tych kultur widać na każdym kroku.

Kolumbia w Atlantydzie

Kraj, również fascynuje pięknem różnorodnej przyrody. Słynie ze smacznej kawy i najpiękniejszych szmaragdów na świecie. Jest legendarną kolebką El Dorado choć przedstawiany w mediach głównie od negatywnej strony – pokaże Wam ze prawda jest całkiem inna!

Kolumbia w Atlantydzie

Kolumbia promuje się na całym świecie hasłem “Colombia, el riesgo es que te quieras quedar” (przet: Kolumbia, ryzyko jest takie, że będziesz chciał tu zostać). Kto był, wie, że to prawda!

Kolumbia w Atlantydzie

Więcej o Kolumbii opowie nam 10. lutego Paweł Grzegorczyk!
www.pawelgrzegorczyk.com

Klub Podróżników Atlantyda
Kraków, ul. Dajwór 3 – Artefakt Café | Sétka Sztuki

Uwaga i jednocześnie prośba 🙂
W Artefakcie w każdy poniedziałek mamy do pełnej naszej dyspozycji fajną salę z dużym ekranem i dobrym projektorem. Dzięki uprzejmości lokalu Artefaktu zupełnie za darmo i dlatego nasze spotkania są bezpłatne. Jedyne, czego oczekujemy w zamian, to zamówienie dowolnego napoju na barze tak, aby odwdzięczyć się za udostępnienie lokalu. Tym samym prosimy też, o nie przynoszenie własnych napojów czy jedzenia.

Autor wpisu: Dominika Dąbrowska

Szefowa Klubu Podróżników Atlantyda. Pasjonatka fotografii i podróży. Zakochana w Buenos Aires, w którym z pewnością kiedyś zamieszka :) Zawodowo związana z branżą nieruchomości - http://bit.ly/DD_RE

Udostępnij wpis na