14.07. Oman…

Oman, czyli dwa tygodnie z niemowlakiem na pustyni

Klub Podróżników Atlantyda i Artefakt Cafe zapraszają na opowieści z Omanu. Naszymi gośćmi będą Kasia Pustelny-Szewczyk i Marek Szewczyk

Oman Kasia Pustelny-Szewczyk i Marek Szewczyk

W Muskacie wylądowaliśmy ok. 5 rano. Gdy tylko wyszliśmy z hali lotniska uderzyło nas przyjemne, ciepłe powietrze i niesamowity zapach. Tak, Oman pięknie pachnie! Z pobliskiego meczetu dobiegł głos muezzina wyśpiewującego adhan. Tak rozpoczęła się nasza orientalna przygoda w egzotycznym Omanie, a zarazem pierwsza poważna podróż 8-miesięcznej wtedy Malwiny!

Oman

Ranek na pomarańczowej pustyni, w południe kąpiel w krystalicznych basenach w górach, a wieczorem nocleg na białej plaży… i to wszystko w ciągu jednego dnia! Brzmi jak bajka, jak opowieść z krainy tysiąca i jednej nocy… i taki właśnie jest Oman, niewielki kraj na końcu Półwyspu Arabskiego, gdzie tradycja miesza się z nowoczesnością.

Oman

Oman to piękne plaże, cudowna pustynia, niesamowite góry, fantastyczna przyroda i niezwykle przyjaźni ludzie. W Polsce znany głównie z tego, że występuje w krzyżówkach jako „jedyne państwo na O”. Zdecydowanie zasługuje na to, by poznać go bliżej i przekonać się, że omańskie Ministerstwo Turystyki nie przesadza promując swój kraj hasłem „Oman, piękno ma swój adres”.

Oman

Na spotkaniu z nami dowiesz się dlaczego warto odwiedzić Oman i dlaczego warto pojechać tam nawet z niemowlakiem. Opowiemy jak zorganizować wyjazd, by był radosną przygodą zarówno dla dziecka jak i dla rodziców.
Oman

Kasia Pustelny-Szewczyk i Marek Szewczyk – razem już 10 lat. Na początku podróżująca para, potem małżeństwo, a od 2 lat 3-osobowa rodzina. Od 5ciu lat opisują swoje podróże na www.kasai.eu . Ich wielką miłością jest Azja, bo jak powiedział Rudyard Kipling „Kto raz usłyszał głos Azji innego słuchał nie będzie”.

Oman

Zapraszamy!

Poniedziałek, 14.07 godz. 19:00
Klub Podróżników Atlantyda
Artefakt Cafe
ul. Dajwór 3, Kraków
www.atlantyda.travel.pl

WSTĘP WOLNY – w zamian za Wasze odwiedziny w barze naszego gospodarza 🙂

Autor wpisu: Dominika Dąbrowska

Szefowa Klubu Podróżników Atlantyda. Pasjonatka fotografii i podróży. Zakochana w Buenos Aires, w którym z pewnością kiedyś zamieszka :) Zawodowo związana z branżą nieruchomości - http://bit.ly/DD_RE

Udostępnij wpis na