24.05.2010 – Wieczór Tajski

Klub Podróżników Atlantyda zaprasza na wyjątkowy Wieczór Tajski 

Wspólnie z Restauracją Tajską Samui, Klubem Sportowym Raczadam Muay Thai oraz Centrum Masażu Tajskiego „Chai Yo” zabierzemy Was do Magicznej Krainy Tajlandii.

Będziemy mogli skosztować jak smakuje prawdziwa tajska kuchnia, a poszczególne potrawy będą przygotowane na naszych oczach przez tajskich kucharzy. „Tajskie jedzenie to więcej niż tylko posiłek – to kulinarne przeżycie.”Mistrzowie wschodnich sztuk walki pokażą na czym polega narodowy sport Tajów – boks tajski Muay Thai który jest nie tylko sportem ale również życiową filozofią Tajów.
Opowieści z Tajlandii poprowadzi jeden z czołowych polskich zawodników Muay Tahi który po kilkumiesięcznym pobycie w tym kraju podzieli się z nami swoim doświadczeniem i przygodami.
Ale to jeszcze nie koniec planowanych atrakcji na ten wieczór. Centrum masażu tajskiego „Chai Yo” przygotowało pokaz tajskiej techniki masażu – Nuat Boran jedyna w swoim rodzaju, starożytna metoda terapii, łącząca w sobie elementy jogi, akupresury i refleksologii.

Spotkanie odbędzie się 24 maja o godzinie 19:00 w Restauracji Tajskiej SAMUI ul. Św Filipa 25

Autor wpisu: Dominika Dąbrowska

Szefowa Klubu Podróżników Atlantyda. Pasjonatka fotografii i podróży. Zakochana w Buenos Aires, w którym z pewnością kiedyś zamieszka :) Zawodowo związana z branżą nieruchomości - http://bit.ly/DD_RE

Udostępnij wpis na