3. Urodziny Atlantydy – galeria

Zapraszamy do obejrzenia galerii z wspólnego świętowania kolejnych urodzin naszej Atlantydy. Kto nie był niech żałuje!
Urodziny odbyły się w Restauracji Ganesh, która jako współorganizator przygotowała  pyszne jedzenie. Były piękne tańce w wykonaniu Magdy Pastuszko i Tomka Mushkil’a,  o sari opowiadały mgr Ania Jankowska z Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ oraz Pani dr Agnieszka Kuczkiewicz-Fraś z Instytutu Orientalistyki UJ. Gości powitał gospodarz miejsca – Restauracji Ganesh – Pan Tapinder Sharma.
Rafał Arndt wystąpił w podwójnej roli – opowiadał o swoich wędrówkach po Ladakhu i Kaszmirze oraz uwiecznił imprezę na fotografiach. Zatem zapraszamy do galerii zdjęć zrobionych przez Rafała, któremu ślicznie dziękujemy za ten fotoreportaż!


Wiemy, że i Wam się podobało, bo dostaliśmy wiele pozytywnych sygnałów i maili, np. poniższy mail opublikowany za zgodą Autorki.

Dziękuję za tak fajny i ciekawy wieczór. Dobrze się bawiłam, moja wiedza na temat Indii wzrosła no i porozmawiałam z nietuzinkowymi ludźmi

Poczęstunek też smakował, a dzięki organizacji urodzin w Ganesh, dowiedziałam się o istnieniu tak klimatycznego miejsca zaledwie kilka kroków od rynku głównego.
Właściciel zrobił bardzo dobre wrażenie, więc do tak serdecznego miejsca na pewno będę wracać

Jeszcze raz dziękuję za zaproszenie

pozdrawiam,
Joanna