Atlantydowa ekipa

Dominika

Dominika Dąbrowska

Szefowa Klubu Podróżników “Atlantyda” w Krakowie
Pasjonatka fotografii i podróży “bez biura”, zjechała pół Europy, zachwycała się kolorami Indii, tańczyła salsę na Kubie i “prawie” tango w Buenos Aires. Piła (nie tylko) gruzińską czaczę, kwas chlebowy w kolei transsyberyjskiej i mongolski kumys w jurcie nomadów.

“Bezsprzecznie Królowa Atlantydy, Matka Założycielka i Matka Opiekunka. Kobieta orkiestra: podróżniczka, manager, fotograf. Firm kilka już założyła i pewnie jeszcze niejedną stworzy. Nie wiadomo kiedy śpi, bo pracuje 24 h na dobę.” (aut. Bogusia Jarecka)

Od lat zajmuje się fotografią i marketingiem oraz sprzedażą nieruchomości, rozwijając swój własny innowacyjny projekt Scen Domowych.

Klub Podróżników Atlantyda to działalność zrzeszająca mnóstwo cudownych osób. Niektórzy pojawiają się przy konkretnych pomysłach czy inicjatywach, a inni są zaangażowani w bieżącą działalność klubu. Wszystkim serdecznie dziękuję, a kolejnych chętnych zapraszam do działania!

Do tej pory, w działalność Atlantydy zaangażowani są/byli:

Dorota Bazan – organizator kilku atlantydowych bliższych i dalszych wypadów, m.in. w Bieszczady oraz kajakowego spływu na Ponidziu

Ewelina Nowakowska – Matoga – “atlantydowy grafik”, odpowiedzialna za atlantydowe plakaty urodzinowe i imprezowe, twórca pysznego atlantydowego urodzinowego sernika

Marcin Matoga – pomysłodawca i prowadzący atlantydowy cykl warsztatów “Zrób sobie podróż”

Monika Ostafin – jej dwa razy nie trzeba powtarzać co jest do zrobienia 🙂 Zaangażowana w organizację Atlantydowej Sztafety Beskidzkiej i majowego wyjazdu w  Beskid Niski, oraz kajakowego spływu Biebrzą

Atlantyda w Beskidzie Niskim

Część Atlantydy na szlakach Beskidu Niskiego

A na koniec, należy podziękować tym, którzy kiedyś byli zaangażowani w działanie Atlantydy:

W 2010 roku, pomysł Klubu Podróżników Atlantyda zakiełkował w głowach trzech osób: Dominiki, Maćka i Wojtka.

Maciej Cybulski – fotografik, informatyk i webmaster,  ekspert od tworzenia stron jak i szkoleń z WordPress’a, pasjonat astronomii i podróży niskobudżetowych; autor wielu wystaw fotograficznych i prelekcji podróżniczych. W latach 2010-2013 był zaangażowany we współprowadzenie Atlantydy. Twórca atlantydowej www i obecnie dba o jej bezpieczeństwo.

Wojciech Górecki – w latach 2010-2011 zaangażowany w działalność Atlantydy, inicjator i organizator Atlantydowego Wieczoru Tajskiego

Bogumiła Jarecka – niewysoka blondynka przemykająca często tu i tam, trochę ciekawska, zaglądająca w każdą dziurę, głodna zawsze… nie tylko przygód. Na co dzień redaguje program TV dla stacji niemieckich, trochę fotografuje i gdzie może, opowiada o swoich  przygodach w Kenii oraz innych podróżach. W latach 2012-2013 współredagowała atlantydowego fanpejdża. Kto ciekawy jej działania niech zajrzy na Bloga Bogusi!

Justyna Sekuła – swego czasu zaangażowana w redakcję atlantydowych postów na facebooku

W 2012 zorganizowaliśmy Festiwal “Swoją Drogą”, w który zaangażowana była zdecydowanie więcej osób, bez których z pewnością nie dałoby się zorganizować takiego dużego przedsięwzięcia!

A może Ty masz ochotę zasilić atlantydowe szeregi i aktywnie działać? Masz ciekawe pomysły? – napisz do nas!