O klubie

Klub Podróżników „Atlantyda” to miejsce marzeń z terminem realizacji. To miejsce, gdzie będziemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Gdzie przy przysłowiowym kuflu piwa będziemy przenosić się w odległe krainy, wspominać mrożące nieraz krew w żyłach przygody i planować wspólne wyjazdy, i te bliskie i te dalekie.

Klub Podróżników AtlantydaPodróż przecież nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do mety. W rzeczywistości zaczyna się dużo wcześniej i praktycznie nie kończy się nigdy, bo taśma pamięci kręci się w nas dalej, mimo że fizycznie dawno już nie ruszamy się z miejsca. Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej. /Ryszard Kapuściński/

Klub od marca 2010 roku działa nieprzerwanie pod przewodnictwem – Dominiki Dąbrowskiej. W różne aktywności klubu angażuję się wiele osób, a na regularne slajdowiska przychodzi kilkadziesiąt.
Spotykamy się w każdy poniedziałek o godz. 19.00 w Artefakt Cafe na krakowskim Kazimierzu. To tu dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, przenosząc się opowieściami w odległe krainy i planując wspólne wyjazdy, i te bliskie i te dalekie.

  • Szukasz miejsca, gdzie możesz w środku zimy pooglądać zdjęcia z egzotycznych plaż Kuby, a upalne lato ostudzić mroźnymi opowieściami z  Syberii?
  • Chcesz dowiedzieć się o tym, o czym nie przeczytasz w żadnych przewodnikach?
  • Marzy Ci się miejsce, gdzie spotkasz ludzi, którzy szerokim łukiem omijają biura podróży, pakują plecak i jadą w nieznane siejąc wkoło „zarażenie podróżą”?
  • A może i sam chętnie poopowiadałbyś o swoich wyjazdach i podzielił się wrażeniami, a przy okazji znalazł kompanów na kolejny wypad na koniec świata?

Zapraszamy do nas!

Klub Podróżników Atlantyda… bo granice są tylko w głowie!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *